www.revistabora.com

Nje interviste e shkurte me bukuroshen shqiptare Eriselda Hasani

0 55

1.Kush esht Eriselda qe ne nuk e kemi njohur?
1.Eriselda eshte nje nder vajzat më të bukura shqiptare, një vajzë me origjinë Shkodrane e cila është shume aktive ne imazhin tonë.

2. Keni filluar si modele, a do vazhdoni edhe si kengtare apo vetem si modele?


2.Kame filluar punën si modele dhe jame shume e knaqur me kete profesion por në të ardhmen ndoshta do jem edhe kengtare.

3.A mund te ma thoni cilat jon planet e juaja ne vazhdim?

3.Planet e mia në vazhdime jane te punojme sa ma shume ne kete profesion qe te jem sa më afer fansav tone.


4.A keni menduar te merrni pjes ne ndonje gare per Miss?


4.Jo nuk kam dashur te marre pjes deri me tani ne asnje event per gara, arsyja se nuk kam dashur ti la vajzat nga kosova pa asnje qmim.


5. Me cilat vajza nuk kishit garuar kurrë?

5.Skom asnje vajzë qe nuk kisha Garuar sepse Garoj me te gjitha se kom besim në veten.


6.Ku e shihni vetem pas 10 Vitesh?

6. Ne boten e showbizit.


7.Cili eshte hobi juaj?


7.Hobi im eshte Sporti.

8. A jeni ne lidhje?

8.Jo nuk jam ne lidhje.
Nje interviste e shkurte me bukuroshen shqiptare Eriselda Hasani 62214396 846792045695522 8553664069926649856 n
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More