www.revistabora.com

Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni

0 246
Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni 48902294 333372194176617 8252053238560325632 n 1

Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni

Dj Xheni është një nder Dj shqiptar me te famshem, fal talentit te ti ai ka arritur shumë shpejt të depertoi në industrin e show bizit shqiptar duke u bere një nder Dj me te kerkuar në Kosove, Shqiperi, Maqedoni, Gjermani, Austir e në të gjitha vendet ku flitet Shqip.
Projekti i fundit nga Dj Xheni mban titullin MEGA Shota & Rrugova dhe menjeher pas lansimit në youtube është vershuar nga klikimet dhe komentet shumë pozitive
https://www.youtube.com/watch?v=foUc_i7QTVY

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More