www.revistabora.com

Pëlqehet nga publiku video frymëzuese nga Arbnor Bajraj (Foto-Video)

0 136
Pëlqehet nga publiku video frymëzuese nga Arbnor Bajraj (Foto-Video) 36669880 1751632834919990 4006096166562299904 n 1Pak ditë më par historia frymzuese e familjes Bajraj u bë pjesë e gjitha portalev . Lansimi i këngës kushtuar synetis së djemve të ti bëri që ky lajm të bëjë jehonë të madhe mediatike. Studio Diamant në youtube lansoi tre video nga synetia e djemve te Arbnor Bajraj mirpo kulmi i mbremjes ishte momenti kur Arbnori mori mikrofoni dhe këndoi këngën kushtuar djemve të ti. Një këng që percielli emocion në qdo tingull, një tekst domethenës që bëri të emocionohen të gjithë të ftuarit. Historia e familjes Bajraj është shumë frymzuese
Pas shumë perpjekjev për tu bër prind erdhi një moment që Arbnori dhe Bashkshortja e ti dorzohen dhe pikerisht është ky momenti ku zoti i shperblen gjithë përpjekjet e tyre me dy bineq te gjinis mashkullore dhe vetem pas një viti familja shtohet dhe me djalin tjeter.
E gjithë historia është e pasqyruar në këng dhe qëllimi i lansimit në youtube është që të sherbej si frymzim për qiftet e reja që kan të njejtin problemhttps://www.youtube.com/watch?v=IYOYJR03KGEMund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More