www.revistabora.com

Premiere- Mi Amor nga Vjola Shuli ft Romeo Makaveli III

0 1,445

Është një nga këngëtaret më të dashura shqipëtare. Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, Vjola Shuli sigurisht qe ka një të ardhme të ndritur ne industrin muzikore Shqipetare. Me zërin e saj të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të saj. Kënga e fundit e publikuar nga Vjola vjen në bashkpunim me Romeo Makaveli III . Kënga është lansuar në youtube në kanalin muzikore ArkivaShqip.. Nëse ende nuk e keni ndëgjuare ateher klikoni këngën. . Thjesht interpretim i jashtzakonshem. .

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More