www.revistabora.com

Premierë: “ Kriminale” Hiti i ri nga Silvana Rusi (Foto – Video)

0 55

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artiste e re që premton shumë në industrinë e muzikës është Silvana Rusi . Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Silvana Rusi është këngëtarja e cila kohëve të fundit ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike . Kënga e re nga artistja në fjal mban titullin “Kriminale” dhe menjeher pas publikimit është vershuar nga klikimet dhe komentet pozitive . Kënga “Kriminale” premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2.8 miljon subscribe .
Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Silvana është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.

Premierë: “ Kriminale” Hiti i ri nga Silvana Rusi (Foto - Video) 5BEE4B14 96AC 4B11 BA23 0312E9A81758

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy