www.revistabora.com

Premierë – “ Me flamur Shqiptar “ nga Vani Gjuzi FOTO-VIDEO

0 135
Premierë – “ Me flamur Shqiptar “ nga Vani Gjuzi FOTO-VIDEO 52002712 2038278369553745 610855481769984000 n 1

Të gjitha projektet e ti shëndrrohen në Hit. Fal vokalit që zotro qdo matrial muzikor e rikthen në super projekt muzikor. Vani Gjuzi është artisti nga Shqipria i cili sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor . “ Me flamur Shqiptar “  mban titullin kënga e re nga artisti në fjal. Kënga përmban motive etnike shqiptare dhe është punuar me mjeshtri nga Endrit Mumajesi- Muma, dhe Valter Beqo – Terry ndërsa për videoklimin shumë profesional dhe të kuruar deri në detaje është përkujdesur MAX Production dhe Joni Peci. Kënga është lansuar pikërisht në përvjetorin e pavarsis së Kosoves dhe sipas gjitha parashikimeve do jetë një hit i pa diskutueshem dhe si e till do ketë një rrugëtim të gjatë dhe shumë të suksesëshem ndër vite.

https://www.youtube.com/watch?v=P3tuHeEP30A

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More