www.revistabora.com

Shkëlqen dita-ditës…Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

0 1,195

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në fundin e pritjes së ëmbël por njëkohësisht në kulmin e shkëlqimit të saj femror.

Dita ditës e shohim më të bukur dhe të ëmbël. E veshur me një fustan të gjatë ajo ka vënë në dukje linjat e saj.

Kaq e ‘pispillosur’  Xhensila dhe Besi janë nisur për eventi kulturor dedikuar letërsisë dhe librit më të fundit të aktorit të mirënjohur Timo Flloko.

Shkëlqen dita-ditës...Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy