www.revistabora.com

Tarkan qenka i martuar me këngëtaren më të bukur në Turqi

0 453

Tarkan Tevetoğlu është këngëtari i njohur turk, i cili me këngët e tij theu kufinjtë kombëtarë dhe u dëgjua pothuajse në të gjithë botën.

Fansat e Tarkanit janë me mijëra edhe në popullin shqiptar, ku janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë këngët e tij si “kiss kiss”, “dudu” etj.

Këngëtari 46 vjeçar tani është i martuar me këngëtaren e njohur, Pınar Dilek.

Ata janë martuar në vitin 2016 dhe në korrik të vitit 2018 kanë sjellur në jetën vajzën e tyre të parë, Liya.

E Pinar vazhdon të jetë një ndër femrat më të bukura të Turqisë./orainfo

Tarkan qenka i martuar me këngëtaren më të bukur në Turqi

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More