www.revistabora.com

Ziza Pajaziti një kopje e zbehtë e Nora Mujës, dalin fotot si vishet si ajo (Foto)

0 97

Nuk është e vështirë të dihet se cila kopjon tjetrën përderisa ekzistojnê rrjetet sociale dhe çdo gjë dihet në detajet më të vogla. Kështu ndodh edhe me Ziza Pajazitin, e cila ka dy vite që e kopjon modelen e famshme shqiptare, njëkohësisht edhe Miss i disa titujve nëpër vende të ndryshme të botës, Nora Muja, me prejardhje nga Drenica.

Ziza kopjon stilin e veshjes së Norës, sidomos për ditëlindje. Atë çfarë Nora e vesh për ditëlindjet e saj me 16 janar, Ziza e vesh me 19 janar, pra tri ditë pas ditëlindjes së Norës, Ziza feston ditëlindjen e saj. Nuk është vetëm modeli apo stili i veshjes, por edhe ngjyra, ajo që kopjon Ziza nga Nora. Dy vite më parë Nora kishte veshur një fustan të kuq, pastaj Ziza publikon fotografitë me modelen she ngjyrën e njëjtë si fustani i Norës.

Këtë vit Nora vesh kostumin e saj, që shkëlqen, pas tri ditëve Ziza shfaqet me modelin e njëjtë nëpër rrjetet e saj sociale. Si duket Nora për Zizën është frymëzim i vazhdueshëm për modën që ajo ndjek. I urojmë që Nora t’i bêhet shembull Zizës edhe për shkollim ashtu siç është për stilin e veshjeve të saj.

Ziza Pajaziti një kopje e zbehtë e Nora Mujës, dalin fotot si vishet si ajo (Foto) 51107078 341394976589385 6932085681124540416 n

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy