www.revistabora.com

ZZAP lason këngën ‘Gasolina’ (Video)

0 73

Producenti i njohur i kompanisë muzikore, On Records, Zappi, ka vendosur që të realizojë projektin e tij të parë muzikor si artist.

Kënga titullohet ‘Gasolina’ dhe sapo është lansuar në Youtube

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip nga FilmNation, madje ai shfaqet shumë ndryshe nga klipet e tjera që jemi mësuar të shohim nga artistët. /Ballkani.info
https://www.youtube.com/watch?v=clC6uk807Os

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More