Rita Ora ngrit temperaturat me fotografitë provokuese të shkëputura nga klipi i ri

Ajo sapo ka lansuar klipin e këngën “Band” nga mini albumi i saj. Dhe Rita Ora ka shpërndarë edhe disa fotografi të tjera nga xhirimet...

Me të brendshme në kuzhinë! Ç’koment pikant i bëri Noizy Bebe Rexhës

Me të brendshme të kuqe, e gjendur në kuzhinë- dy fotografi joshëse të Bebe Rexhës, njëra pas tjetrës, të cilave nuk mundi t’u rezistonte...

Premierë : “Shpirt e Zemer” Projekti i ri muzikor nga Afrim Spahiu (Foto-Video)

Stina e pranverës është stin e nxeht mirpo nxehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në...

Premierë : “Shpirt e Zemer” Projekti i ri muzikor nga Afrim Spahiu (Foto-Video)

Stina e pranverës është stin e nxeht mirpo nxehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në...

Nëse nuk doni ta nervozoni partnerin tuaj, mos ja bëni kurrë këto 4 pyetje!

Burrat e përçmojnë këtë pyetje sepse nuk ka asnjë mënyrë të qartë për t’iu përgjigjur saktë. Nëse ai thotë “Jo”, gruaja mund ta akuzojë...

Këto gabime gjatë depilimit me brisk po ju acarojnë lëkurën

Depilimi është një nga ato procese që për vajzat vazhdon në të katërt stinët e vitit, dhe brisku është një prej alternativave të shumta. Të...